تنظیمات قالب

انتخاب رنگ قالب :

طرح صفحه :

پترن حالت جعبه ای :

درباره ما

دامنه خدمات این مجموعه در حوزه ساخت و ساز در کوی پرتو به سرعت درحال گسترش بوده و محدوده وسیعی از املاک و مستغلات موجود در این کوی را پوشش می دهد. مجموعه بهشت از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده و به حول و قوه الهی ، با برنامه ریزی مهندسی و استفاده از کادر تخصصی فنی و مجرب ، گام به گام در حال تکمیل پروژه های ساختمانی خود می باشد.
مدیرعامل و مالک مجموعه بهشت آقای محمد رضا یوسف زاده و دفتر پروژه مجموعه بهشت در ابتدای بزرگراه آزادگان کوی پرتو بلواردکترحسابی واقع شده است.
پروژه های مجموعه بهشت با مشارکت بانک مسکن صورت گرفته و کلیه واحدهای مسکونی از تسهیلات بانک مسکن برخوردار می باشد. رعایت دقیق استانداردها و مقررات صنعت و توجه به تمامی جزئیات آن از یک سو و نوآوری و ابتکار در روند طراحی و برنامه ریزی برای ایجاد جذاب ترین و چشم نوازترین مجموعه های مسکونی از سوی دیگر ، همواره مورد توجه مدیران مجموعه قرار داشته است .
مدیران مجموعه بر این باورند که اجرای موفق فرایند ساخت و ساز به مجموعه مهارتهای متفاوتی نیاز داشته و محدوده وسیعی از فعالیتها برای کل روند ساخت را شامل می شود . لذا نخستین تعهد این مجموعه در این زمینه ، پایبندی به بالاترین استانداردهای کیفیت ساخت و توجه به جزئیات هر یک از پروژه هایی است که ارائه می شود.
مجموعه در روند ساخت و ساز و تولید هر پروژه ، همواره چشم انداز ، فرهنگ و تاریخچه محلی را نیز مورد نظر داشته و به دنبال راه حل های سازگار با شاخص های یاد شده می باشد. سیاست مجموعه در حوزه ساخت و ساز ، دستیابی به کیفیت برتر همراه با سبک ، بوسیله انتخاب دقیق و موشکافانه محل اجرای پروژه های ساختمانی ، به کار بردن مصالح بسیار مرغوب ، طراحی داخلی و ارائه خدمات عالی است . بطوریکه تلاش می شود هریک از پروژه های مجموعه یک سرمایه گذاری ماندگار و بی نقص به شمار آید.
دغدغه ما نه تنها برآوردن انتظارات و رضایتمندی مشتریان در سطوح بالا ، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری مورد اعتمادی است که به عنوان تضمین کیفیت محصولات و خدمات عرضه شده ، ارائه می دهیم. از اینروست که این مجموعه عرضه کننده راه حلهای جامع و فراگیر برای اجرای بدون نقص پروژه های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر پروژه مشارکتی با شرکای خویش بوده است .

آپارتمان, قیمت آپارتمان, ساختمان سازی, ساخت و ساز, پروژه های ساختمانی, خرید, فروش, پیش خرید, پیش فروش, املاک مسکونی مجموعه بهشت, کوی پرتو, پیش فروش آپارتمان, پیش فروش آپارتمان اصفهان, خرید آپارتمان, خرید آپارتمان اصفهان, ملک با قیمت مناسب و ارزان